Kredex projektid

Korterelamu lisasoojustamise kohustuslikuks osaks on ehitusprojekt. Ehitusprojekt ja selle alusel väljastatud ehitusteatis on vajalik, kuna muudetakse ehitise piirdekonstruktsioone ning muutub ka ehitise väliskubatuur.

Energiasääst, hea sisekliima, ühtlane toatemperatuur, arhitektuurselt kena ja läbimõeldud sõlmlahendused - need on märksõnad, mida tuleb arvesse võtta rekonstrueerimisprojekti koostamisel.

Balti Vara Ehitus OÜ tütarfirma  Eesti Soojustusprojekt OÜ pakub oma kliendile terviklahendust kogu hoone rekonstrueerimiseks. Oleme oma tegevuses pühendunud korterelamute rekonstrueerimisprojekti koostamisele ning kliendi mugavusele mõeldes korraldame ise kõik asjaajamised.

Aastatega oleme teostanud üle 300 rekonstrueerimisprojekti, millest 50% on olnud terviklahendused, kus lahendati välispiirded, küttesüsteem, soojustagastusega ventilatsioon, vesi- ja kanalisatsioon ning üldelekter. Ehitusprojektid koostame vastavalt Eestis kehtivatele projekteerimisnormidele ja standarditele. Projektidega saab tutvuda aadressil http://soojustusprojekt.ee/

Tänu suurele hulgale positiivsele tagasisidele julgeme väita, et meie ehitusprojektid on väga head ja sisukad. Meie projekteerijate poolt projekteeritud lahendused on reaalsed ja saanud tunnustust nii teistelt projekteerijatelt kui ka asjaomastelt ametkondadelt ning ehitajatelt.

Eesti Soojustusprojekt OÜ konstruktsioonide ehitusprojekti koostamise vastutavaks pädevaks isikuks on Majandustegevuse registris registreeritud Veiko Kütt ja ehitusprojekti arhitektuurse osa koostamise eest vastutab Kaido Kepp.

Eesti Soojustusprojekt OÜ
+372 55 563 689
info@soojustusprojekt.ee